PF 2016

Napsal Filip Výmola v . Publikováno v Články

SDH Nivnice vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2016 hodně zdraví, štěstí, pohody a osobních úspěchů.

Zároveň bychom vám rádi poděkovali za přízeň v letošním roce.

Předání sponzorského daru ZŠ a MŠ Nivnice

Napsal Filip Výmola v . Publikováno v Články

Na podzim jsme se zapojili do sběru elektro odpadu v akci nazvané Recyklujte s hasiči. Za vysbíraný elektro odpad jsme utržili částku 6 900 Kč. Jelikož nám ředitel školy pan ing. Josef Talaš, půjčuje školní tělocvičnu na florbal po téměř celý rok, tak jsme se rozhodli, jako děkovné gesto, věnovat tuto částku na vybavení školy. Žákům základní školy se blíží lyžařský výlet a ne každý žák má doma lyžařskou výbavu. Škola má ve výbavě k zapůjčení nějaké lyže, ale mnohdy to nestačí, proto jsme na radu pana učitele Michala Slámy, zakoupili troje lyže s vázáním i hůlkami.

Za tento nápad děkujeme našemu kolegovi z SDH Michalu Bajkovi, který řekl: "Nivnické peníze, zůstanou v Nivnici."

Za Sbor Dobrovolných Hasičů obce Nivnice,

Velitel jednotky Bc. Radim Bruštík

Pozvánka na Hasičský ples

Napsal Filip Výmola v . Publikováno v Články

SDH Nivnice vás srdečně zve na Hasičský ples, který se uskuteční 10. 1. 2015 od 19:30 v SD Beseda v Nivnici.

K tanci a poslechu hrají:
DJ Gajdůšek
DH Nivničanka

Bohatá tombola o občerstvení zajištěno.

Prodej vstupenek proběhne jako obvykle v neděli, 4. ledna 2015 od 9:00 po obci. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě.